21 dni bez kosztów parkingu
Szybko i niezawodnie
Niestandardowe rozwiązanie
20 lat doświadczenia
Home » Eksport

Oprócz importu pojazdów Marlog Car Handling oferuje Państwu jako przedsiębiorstwu również eksport samochodów. Samochody zostają załadowane w naszych składach w Roosendaal, łącznie z załatwieniem całej procedury celnej, i przewiezione do każdego miejsca przeznaczenia na świecie.

W ten sposób możecie Państwo eksportować pojazdy na każdy kontynent. Każdego tygodnia Marlog Car Handling pomaga w eksporcie dziesiątków samochodów do różnych państw. Dzięki światowej siatce agentów umożliwiamy eksport na każdy kontynent. Wszystkie pojazdy zostają profesjonalnie załadowane przez zespół fachowców.

Pokrótce eksport pojazdów: w Marlog Car Handling znaleźliście Państwo właściwego partnera. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się na skalę światową w transporcie wszelkiego rodzaju samochodów, motocykli i łodzi. Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +31 (0)165 305 060 lub e-mailem pod adresem info@mchnl.com

Proces

Aby pojazdy mogły zostać bezpiecznie i szybko załadowane na statek, musi zostać spełnionych kilka istotnych warunków związanych z dostawą pojazdu:

  • Najwyżej 5 litrów paliwa w zbiorniku
  • Ewentualnie pozostawienie na desce rozdzielczej kodów startowych
  • Przekazanie wszystkich dokumentów (tytułu i faktury zakupu)
  • Kluczyki rezerwowe wraz z kodami
  • W przypadku konieczności przesłania oryginalnych dokumentów koszt wzrasta o 85,00 EUR
  • Wymagana jest lista zapakowanych rzeczy, jeżeli jakieś znajdują się w samochodzie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Skontaktuj się z nami

info@mchnl.com

Zadzwoń do nas

+31 (0)165 305 060

Sprzedaż połączeń

+31 (0)165 305 062

Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje?

Poprosić o wycenę